Kullanım Şartları

Son Güncelleme: Haziran 2020: approsa tarafından işletilen https://www.approsa.com/ web sitesini (“Hizmet”) kullanmadan önce lütfen bu Hüküm ve Koşulları dikkatlice okuyun. Hizmete erişiminiz ve Hizmeti kullanımınız, bu Koşulları almanız ve bunlara uymanız koşuluna bağlıdır. Bu Koşullar, Hizmete erişen ve onu kullanan tüm kullanıcılar ve diğer kişiler için geçerlidir.

 

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

 

Hizmetimiz, approsa’nın sahibi olmadığı veya kontrol etmediği üçüncü taraf web sitelerine veya diğer hizmetlere bağlantılar içerebilir.

approsa, herhangi bir üçüncü taraf web sitesi veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir ve hiçbir sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, approsa’nın, bu tür web sitelerinde veya Hizmetlerde veya bunlar aracılığıyla sunulan herhangi bir içerik veya hizmetin kullanımından veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağını kabul ve beyan edersiniz. mevcut veya hizmetler.

Ziyaret ettiğiniz herhangi bir üçüncü taraf web sitesi veya hizmetinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını dikkatlice okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

 

Geçerli Kanun

Bu Koşullar, kanun hükümleri ihtilafına bakılmaksızın Hindistan’ın Batı Bengal kanunlarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

Bu Koşullar kapsamında herhangi bir hakkı veya davranışı uygulamayı reddetmemiz, bu haklardan feragat edildiği anlamına gelmez. Bu Koşulların herhangi bir hükmünün mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğu tespit edilirse, bu Koşulların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Koşullar, Hizmetimizle ilgili olarak aramızdaki tüm sözleşmeyi oluşturur ve Hizmetle ilgili olarak aramızda olabilecek önceki tüm sözleşmelerin yerine geçer ve onların yerine geçer.

ayarlamalar

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bu Koşulları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Bir sorun önemliyse, yeni koşulların yürürlüğe girmesinden en az 30 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Maddi bir alternatifi oluşturan şey, tamamen bizim takdirimize bağlı olarak belirlenecektir.

Bu revizyonlar yürürlüğe girdikten sonra Hizmetimize erişmeye veya Hizmeti kullanmaya devam ederek, revize edilmiş Koşullara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen hizmetimizi durdurun.

Bize Ulaşın

Bu Hüküm ve Koşullarla ilgili sorular da dahil olmak üzere herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.