Bu sayfa approsa.com Digital Millennium Copyright Act (DMCA) tarafından korunmaktadır.

 

Sevgili site ziyaretçileri https://approsa.com.telif hakkıyla korunan materyaller de dahil olmak üzere, bu kaynağın materyallerinin kullanımıyla ilgili yasal ve diğer emsalleri önlemek için Sorumluluk Reddi hükümlerini dikkatlice incelemenizi rica ediyoruz. Bir makale, resim, ses dosyası veya program olsun, fikri mülkiyet haklarınız da dahil olmak üzere başkalarının haklarına saygı duymanızı şiddetle tavsiye ederiz. Telif Hakkı ihlallerinin, ortaya çıkan tüm önleyici önlemlerle yasal sorumluluk gerektirdiğini unutmayın:

 

Ana ve ikincil sayfalara yerleştirilir approsa.com bilgi, katılımcıların kendilerine özel ilgi gösterebilecek konuları ücretsiz ve tam olarak tanımaları için sağlanır.

Tüm bilgiler, alaka düzeyi, Eksiksizlik, doğruluk veya doğruluk garantisi olmaksızın ve diğer açık veya zımni garantiler olmaksızın orijinal biçiminde yayınlanır. İnternet kaynağına erişim ve içeriğinizin kullanımı kendi Takdirinize ve riskinize bağlıdır.

Portalın Yönetim Ekibi (kaynak yöneticileri, yetkililer, ana Kurucular, çalışanlar, Yöneticiler, moderatör ekibi temsilcileri ve diğer Temsilciler), kullanıcılara doğru ve ilgili bilgileri sağlamak için her türlü çabayı gösterirken, yanlışlık olasılığı vardır.

The approsa.com portal, tüm katılımcılar için tamamen erişilebilir içeriğe sahip bir projedir. Site mimarisi, internete erişimi olan herkesin içeriğini çoğaltmasına izin verir, bu nedenle site ve İçeriği, Bu sitenin katılımcıları, Yönetim, sitenin dayandığı sunucuların sahipleri veya bu veya dolaylı sitelerle ilgili herhangi bir şekilde başka herhangi bir kişi arasında herhangi bir kısıtlama olmaksızın “olduğu gibi” sağlanır.

Her yazılım tarafından saklanır approsa.com kullanıcılar kendi riski altındadır. Uygulamaları kullanan bir Site ziyaretçisi approsa.com internet kaynağı, yükleme ve uygulamaların Tam Kullanımı belirli bir miktar ödeme gerektirebilir kabul eder. Kullanıcılar, dosyaların eylemleri diğer kullanıcılar tarafından da yerleştirilebileceği konusunda bilgilendirilir. approsa.com Yönetim Ekibi.

Yönetim yapısı, site ve içeriği ile ilgili herhangi bir taahhüt veya garanti sunmaz, bunlarla sınırlı olmamak üzere, alaka düzeyi, doğruluk, Erişilebilirlik, doğruluk, Eksiksizlik veya sitenin ve içeriğin belirli amaçlarına uygunluk ile ilgili olarak, portalda gezinirken herhangi bir sorun yaşanmaması, Yöneticiler grubunun söz konusu hataları düzeltmesi veya üzerinde herhangi bir Truva Programı ve virüs bulunmaması ve ayrıca, Napo nenie ve site üçüncü tarafların haklarını ihlal etmediğini belirtilmemiştir.

Bazı Sol tarafta approsa.com site Üçüncü Taraf kaynaklarına yol açar. Bu bağlantılar, kolay yönlendirme için bu İnternet projesinde bulunur ve bunların varlığı, bu portalın Yönetim grubunun Üçüncü Taraf internet kaynaklarının içeriğini tanıttığı veya genel olarak değerlendirdiği anlamına gelmez. Ayrıca, belirtilen sitenin yönetimi, üçüncü taraf kaynaklarının içeriğinden ve Kullanılabilirliğinden sorumlu değildir. Yazılı bağlantılar, reklam blokları ve kaynakta belirtilen ve diğer portallar tarafından iletilen diğer verileri ifade eder. approsa.com

Yönetim, yayınlanan ve gönderilen bilgilerin yasallığını veya Yasadışılığını kontrol etmek gibi temel yetkileri içermez, ziyaretçilerin ayrı bir materyal olarak veya bir kişiye bağlantılar göndererek gönderdikleri bilgiler de dahil olmak üzere. Yöneticiler Grubu, telif hakkını, makbuz ve iletimin yasallığını ve katılımcılar arasında aktarılan materyallerin kullanımını belirlemez.

Bir kullanıcıdan diğerine gönderilen materyaller, belirtilen iki kullanıcı için Dosya değişimine tabidir. Yönetim, bu bilgilerin içeriğinden ve bir yazar veya yazar grubuna ait olmaktan sorumlu tutulamaz. Bununla birlikte, bu bilgiler şu adresten temin edilebilir: approsa.com yöneticiler, çünkü bu kaynakta iletilen tüm bilgiler otomatik olarak Kurucuların mülkiyetindedir. approsa.com aksi belirtilmedikçe.

Portal Yönetim Ekibi, içeriğin eksiksizliğini, yasallığını ve alaka düzeyini sağlamak için makul adımlar atacaktır, ancak yönetim, üçüncü tarafların veya kuruluşların, örneğin internette materyal kullanılarak Oluşturulanlar gibi kasıtlı ve rastgele eylemlerinden sorumlu değildir.proje veya bir kaynak aracılığıyla bulundu yönetim ve üçüncü şahıslar tarafından sağlanan.

İnternet projesinin yönetim yapısı, yürürlükteki mevzuata uygun olarak, verilebilecek veya dikkate alınabilecek herhangi bir taahhüt, Garanti ve güvenceyi reddeder ve yönetim grubu internet projesinin içeriğinden sorumlu değildir.Katılımcılar ve sitenin kendisi.

Portalda yayınlanan reklam materyallerinden yalnızca reklamveren sorumludur. İnternet kaynağı ayrıca, sunulan Hizmetleri ve Ürünleri bir fiyata veya reklam bloklarında belirtilen şartlarda satın alma veya kullanma olasılığının garanti edilmediği konusunda uyarıda bulunur. Ziyaretçi, kaynağın Reklamverenlerle olan ilişkiden kaynaklanan Olası sonuçlardan (zarar dahil) sorumlu olmadığını kabul eder. Bu tür hasarlar bu gibi durumları içerir: kişisel yaralanma, bilgisayar arızaları, bilgisayar bağımlılığı, bilgisayar mekanizmalarına ve ev ağlarına zarar, yasal sorunlar, vb.

İnternet Projesi, kullanıcılara bu bilgileri diğer katılımcılar tarafından görüntülenen portalın ilgili bölümlerine girmek için yorum, soru, öneri, şikayet ve diğer bildirimleri gönderme olanağı sağlar. Bu İnternet kaynağı gönderilen bilgilerden sorumlu değildir.

Materyalleri yayınlayan Taraf, telif haklarının sahipliğini ve yorumlanan makalelerin veya uygulamaların yasallığını kontrol etmekle yükümlüdür.

The approsa.com yönetici ekibi, moderatörler tarafından düzenlenene kadar materyallerin içeriğinden sorumlu değildir.

Yönetim grubu, katılımcıları bilgilendirmeden bu gereksinimleri tamamlama ve azaltma yetkisini saklı tutar. Yönetim grubu, katılımcılar tarafından portalda veya diğer ilgili sitelerde yayınlanan verilerin değiştirilmesinden, uyarlanmasından, düzenlenmesinden veya silinmesinden de sorumlu değildir.

Yönetim Grubu, herhangi bir uyarı ve açıklama yapmadan ziyaretçiler veya Katılımcı grupları için İnternet kaynağına erişimi engelleme hakkına sahiptir.

Yönetim, katılımcılar tarafından İnternet kaynağında yayınlanan metin bilgilerine, yürütülebilir dosyalara, ses materyallerine, grafik dosyalarına ve diğer verilere, herhangi bir uyarı veya iddiada bulunmaksızın bağlantıları düzenleme veya silme hakkına sahiptir.

Kuruluşun adı, markası, ürünü ve tasarımın Telif Hakkı, telif hakkıyla korunan materyal ve sunulan portalda atıfta bulunulan, kullanılan veya alıntılanan belirli dolaylı haklar tam ve mevcut sahiplerine aittir. Hak sahibi dışında, kaynakta aksi belirtilmedikçe Hiç kimse Telif Hakkı verilerini kullanma haklarını yönetme hakkına sahip değildir. Kullanıcılar telif hakkıyla korunan materyallerin Çalınmasından sorumludur.

20.Bu kaynakta yayınlanan bilgilerin okunması, dağıtılması veya değiştirilmesi, bu projenin kullanıldığı ülkenin yasalarını ihlal edebilir.

Ziyaretçi, çatışmaların ve Sürtünmelerin Rusya Federasyonu mevzuatının mevcut yasal düzenlemelerine uygun olarak çözüleceğini kabul eder.

Ziyaretçi, Normatif yasaların ve Tüketici haklarının korunmasına ilişkin yasaların, herhangi bir ticari hizmet sağlanmadığı için katılımcı tarafından bir internet kaynağının kullanımı için geçerli olmadığını kabul eder.

Bir üyenin kuralların açık veya gizli bir şekilde ihlal edilmesi durumunda kaynak Yönetim Ekibinin sessizliği ve tarafsızlığı, bu sitenin yönetimini portalın çıkarlarını daha sonra korumak için uygun önlemleri uygulama hakkından mahrum bırakmaz.

Rusya Federasyonu yasalarına göre, bazı kurallar geçersiz ilan edilirse, diğer koşullar tam olarak yürürlükte kalır.

Bu Portalı ziyaret ederek, Katılımcı “feragatname” maddesinin ve önerilen kuralların açık bir şekilde kabul edildiğini onaylar, ayrıca meşru koşullar nedeniyle kullanıcıya uygulanabilecek tüm sorumlulukları kabul eder.

Portal yöneticilerinden oluşan bir ekip, herhangi bir zamanda, hemen yürürlüğe girecek kurallarda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değişiklikler yapıldıktan sonra Portalı kullanmaya devam etmek, katılımcının yeni kuralları otomatik olarak kabul ettiği anlamına gelir.