PARS: Özel Kuvvetler Harp Aksiyon Nişancı Demosu

0.1.2.5

This game is a trial (demo) version of PARS: Special Forces. Before purchasing, you can try the game by playing 5 operations.
APK indir
5.0/5 Oylar: 5,268
Geliştirici
Deadly Arrow
Sürüm
0.1.2.5
Güncelleme
November 26, 2020
Gereksinimler
6.0 and up
Boyut
60M
Al onu
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Türk savaş oyununda Bordo Bereli, Komando, JÖH, PÖH gibi Türk askerleriyle oyna!

Bu oyun PARS: Özel Kuvvetler’in deneme (demo) sürümüdür. Satın almadan önce içinde yer alan 5 operasyonu oynayarak oyunu deneyebilirsiniz.

Türk savaş oyunu olan PARS: Özel Kuvvetler etkileyici bir aksiyon savaş oyunu deneyimi sunuyor. Bordo Bereli, Komando, JÖH (Jandarma Özel Harekat) ve PÖH (Polis Özel Harekat) gibi Türk askeri TSK birliklerindeki askerler ile göreve katıl, düşmanlara korku sal!

KONTROLLER
PARS: Özel Kuvvetler üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Bu sayede karakterini herhangi bir kısıtlama olmaksızın istediğin yönde hareket ettirebilirsin. Modern kontrollere sahip olmasıyla birlikte çatışmalarda sizlere tam hâkimiyet şansı veriyor.

MEKANLAR
Türk oyunu olduğu için operasyonlar yerli mekanlarda yapılmaktadır. F16 uçak hangarı, yeraltı tünelleri, köy okulu, mağara, orman, depo, kamp, otoyol gibi yerli mekânlarda yer alır. Bunların yanı sıra, belirli zaman aralıklarında güncellenecek olan yeni mekanlarda da TTZA ile operasyonlar düzenleme şansına sahip olacaksınız.

BİRLİKLER VE TEÇHİZATLAR
Tamamlanan operasyonlar sonucunda yeni birliklerin kilitlerini açabilecek ve yeni tüfek veya tabanca kullanabileceksin. Mevcut olan yerli silahlarında(MPT76, G3) olduğu envanterden güncellemeler ile envantere yeni silahlar eklenecektir.

OPERASYONLAR
Etkisiz Hale Getirme, Tek Atış (Suikast), Zamana Karşı Savunma ve Koruma gibi farklı birçok görev türleriyle operasyona katıl ve operasyonları tamamla! Konvoy halinde giderken veya operasyonlar sonrasında pusuya düşürüldüğünde hayatta kalma becerilerini göstermelisin.

İHA ile toplanan bilgiler ile internetsiz operasyonlara katılabilirsiniz. Göreve başlamadan önce sniper (Keskin Nişancı) veya Piyade tüfeklerinden seçim yaparak kullanacağın silahı envanterine ekleyebilirsin.

SOSYAL MEDYA
Facebook: https://www.facebook.com/parsozelkuvvetler
Instagram: https://www.instagram.com/parsmobilegame

Görüntüler

Ne var ne yok?

New language options have been added.

Bağlantılar İndir

  1. Nasıl yüklenir?

1. ZIP dosyasını indirin.

2. Split APK'nın yükleyicisini yükleyin

3. Uygulamayı açın ve "APK'leri Yükle"yi tıklayın.

4. İndirilen ZIP dosyasının bulunduğu klasörü bulun ve seçin.

5. Ekranda görüntülenen adımları izleyin.