Tumblr – Kültür, Sanat, Kaos

23.5.0.00

11 Kez Webby Ödülü Sahibi: En İyi Topluluk
4.6/5 Oylar: 3,645,873
Geliştirici
Tumblr Inc
Sürüm
23.5.0.00
Güncelleme
1 Mart 2022
Gereksinimler
6.0 ve sonrası
Boyut
35M
Al onu
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Açıklama

11 Kez Webby Ödülü Sahibi: En İyi Topluluk

Tumblr. Saf internet kültürünün coşkulu köşesi. İncelikli deneyim. Yaptıklarını yayınladığın, sevdiğin şeyleri paylaştığın ve memler, metinler, müzik ve tweet’lerin bulunduğu bir ekosistem. Evcil yılanının resimlerini yayınla, muhteşem memlere bak, diğer hayranları bul, gerçekliğini ruh halinle birleştir. Sen de katkıda bulun veya kaydırarak keyfini çıkar.

Şimdi yukarıdakilerin hepsini hareket halindeyken düşün. İşte bu. Bireyler yerine fikirler, estetik ve girişimler tarafından yönetilen bu topluluğu büyürken izle. Olduğun gibi gel, seni panoya getiren şeyin peşine düş. Gerisi tereyağından kıl çeker gibi gelecek. Paylaştıkların takipçilerinin akışını donatırken beğendiklerinin ve yeniden blogladıklarının, akışını nasıl süslediğini izle.

Peki algoritma? Bulduğun her video, yeniden blogladığın her alıntı, seçtiğin her etiket, uzaklara dalarak baktığın her şelale GIF’i… Hepsi seni ifade ediyor. Sen kaşifsin. Biz sadece hepinizin birlikte oluşturduğu bir haritayız. İstediğiniz yere git.

İster doğal ışığın vurduğu noktalı günlük görüntülerini arayan tamamen masum bir kişi, ister desteğe ihtiyacı olan acemi bir köpek yavrusu sahibi ol veya deniz biyolojisi memlerini toplama dürtüsüyle örgü bloguna ara ver. Aradığın her şeyi bulabilirsin. Eve hoş geldin. Tuhaflığa hoş geldin. Buna değer.

Görüntüler

Video

Ne var ne yok?

Seninle aynı konulara ilgi duyan kişilerle bağlantı kurmanı sağlayan Tumblr'ı seçtiğin için teşekkürler.

Gönderilerde ve gönderi yayımlarken karşımıza çıkan hatları ortadan kaldırdık.

Güncellemeler ve hata düzeltme duyuruları için ekip.tumblr.com sayfasını takip et.